Burçlara uygun ev dekorasyonu önerileri

Bahar aylarının gelmesiyle evlerde kır havası estirecek ev dekorasyonu değişiklikleri yapılmaya başlanıyor. Ev dekorasyonunu yenileyenler, karakteristik özelliklerini aksesuar ve mobilya seçimlerine de yansıtıyor. Zevkler ve tercihler üzerinde etkili olan burçların kişilik yapıları, ev dekorasyonu üzerinde de etkili oluyor.

Koç

koç burcu bahar dekorasyonu
Kullanışlı ve modern tasarımlardan hoşlanan Koçlar, evlerinde sportif dekorasyon tarzını tercih ediyor. Bahar dekorasyonunda açık renk koltukları, işlevsel mobilyaları ve minimal aksesuarları kullanmak Koçların kendilerini rahat hissettikleri ferah ve aydınlık bir atmosfer oluşturmaya yardımcı oluyor.

Boğa

boğa burcu bahar dekorasyonu
Lükse ve rahatlığına düşkün olan Boğalar, ev dekorasyonunda gösterişli ve konforlu mobilyalara yöneliyor. Boğa burcu insanı; salonunda Avangarde koltuk takımlarını, baharın tazeliğini yansıtan çiçekli perdeleri ve canlı renklerdeki halıları kullanmayı seviyor.

İkizler

ikizler burcu bahar dekorasyonu
Özgürce hareket edebilecekleri geniş, aydınlık ve ferah mekanlardan hoşlanan İkizler burçları, bahar aylarında evlerini yapraklı bitkilerle canlandırmaktan hoşlanıyor. Mobilyalarda sadeliği ön planda tutan İkizler insanı, aksesuar seçiminde de tercihini de işlevsel ve hafif ürünlerden yana kullanıyor.

Yengeç

yengec-burcu-bahar-dekorasyonu
Evlerine düşkünlükleriyle bilinen Yengeçler, dekorasyonda detaylara yer vermekten hoşlanıyor. Ahşap ve rustik detaylarla bezenmiş okuma ve dinlenme alanları oluşturmak, kendisiyle baş başa kalmayı seven Yengeçlerin en çok tercih ettikleri dekorasyon değişikliklerinden oluyor.

Aslan

aslan burcu bahar dekorasyonu
Yaşam alanlarını gösterişli ve ihtişamı mobilyalarla donatmayı seven Aslanlar; salon dekorasyonunda bitkilere ve küçük ağaççıklara yer veriyor. Klasik dekorasyondan hoşlanan Aslanlar, ahşap işlemeli mobilyalar ve renkli çiçeklerle evlerini yaza hazırlıyor.

Başak

başak burcu bahar dekorasyonu

Mükemmeliyetçi ve titiz mizaçlarıyla bilinen Başaklar, ev dekorasyonunda sadelikten hoşlanıyor. Derli toplu görünüme önem veren Başak burcu insanı, renkli kırlentler ve duvar aksesuarları kullanarak bahar aylarının cıvıltısını evine yansıtıyor.

Terazi

terazi burcu bahar dekorasyonu
Zevk sahibi Teraziler, ev dekorasyonlarında özgün tarzlarını yansıtmayı seviyor. Mevsimlere göre odalarını küçük dokunuşlarla yenilemeye özen gösteren Teraziler; bahar aylarında salonlarında çiçek desenli koltukları, renkli halıları, hayvan ve doğa manzaralarının resmedildiği tabloları kullanıyor.

Akrep

akrep burcu bahar dekorasyonu
Dekorasyonda kontrasta önem veren Akrepler; oturma odalarında siyah, gri ve beyaz tonlarını tercih ediyor. Monokrom tarzı benimseyen  Akrep burcu insanı; salon dekorasyonunu sloganlı tablolar, siyah-beyaz fotoğraflar ve geometrik desenli halılarla tamamlamaktan hoşlanıyor.

Yay

yay burcu bahar dekorasyonu
Gezgin ve maceracı yapılarını bahar aylarında ev dekorasyonlarına da yansıtmaktan çekinmeyen Yaylar, bohem tarzdaki renkli aksesuarları kullanmayı seviyor. Baharat tonlarının ve yeşilin hakim olduğu salonlar Yayların enerjisini artırıyor.

Oğlak

oğlak burcu bahar dekorasyonu
Hayatlarının her alanında olduğu gibi ev dekorasyonunda da geleneksel tarzı benimseyen Oğlaklar rustik tarzdan hoşlanıyor. Bahar aylarında salonlarına mumlar ve çiçeklerle sıcak bir hava katan Oğlaklar, modern tarzdaki aksesuarlar yerine antikaları tercih ediyor.

Kova

kova burcu bahar dekorasyonu
Yeniliğe en açık burç olarak bilinen Kova burcu, sıra dışı ve eğlenceli yapısıyla öne çıkıyor. Kovalar baharın enerjisini; modern heykelcikler, soyut biblolar ve büyük tablolarla evlerine yansıtmaya bayılıyor.

Balık

balık burcu bahar dekorasyonu
Ev dekorasyonunda romantik bir tarz benimseyen Balıklar, pastel tonların hakim olduğu dekorasyonlardan hoşlanıyor. Yaşam alanlarında konfora ve hijyene önem veren Balık burcu insanı; salonunu mumlar, kristaller, çiçekler, tütsüler ve mistik aksesuarlarla süslemeyi seviyor.