Onur Park Life İstanbul’dan 61 Aya Sıfır Faiz

Onur Park Life İstanbul’dan 61 aya sıfır faiz; 120 aya 0,44 faiz oranı, %5 peşinatlı vadeli dev kampanya! Son gün 2 Nisan!

Onur Park Life İstanbul’dan Konuşturan Kampanya

Onur Park Life İstanbul 61 aya sıfır faiz; 120 aya 0,44 faiz oranı ve%5 peşinatlı ödeme avantajı sunuyor…

Onur Park Life İstanbul Projesi; kişiye özel otopark ve depo alanlarının yanı sıra, 1000 m2’lik kreş, bir katta dört daire konsepti, teslim sonrası düşük aidat ve kaliteli yönetim garantisi, birbirini görmeyen manzarası açık blok anlayışı, yüksek tavanlı mimarisi, en küçük 2+1’lerin 132 m2 den başladığı daireleri ve az yoğunluklu inşaat olma özelliği ile bölgedeki projelerden ayrılıyor.

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş.’nin sahibi olduğu, 46.800 m2 ve kendi arazisi üzerinde geliştirilen residence, mall ve business karma konsept projesi olan Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehir’in hemen yanı başında hayata geçiyor.

Onur İnşaat A.Ş ve Onur Çimento Yapı A.Ş, yarım asırlık deneyimi ile demir, çimento ve betonun; mühendislik ve mimarlığın bir araya gelmesiyle güven inşa etmeyi hedefliyor. Projenin ilk etabının 2018 de, ikinci etabının 2019 da ve üçüncü etabının ise 2020’de bitmesi hedefleniyor.

Proje konum olarak Akbatı AVM‘ye 500 metre mesafede hemen Bahçeşehir bitişiğinde, Tem yolunun yanı başında yer alıyor.

Dizaynında, ‘Yaşam Tarzınızı Değiştirin’ mottosu ile yola çıkılarak; tahammül edilemez bir hal alan şehir trafiği ve yaşam karmaşasına çözüm sunuluyor.